تنخواه گردان آنلاین فریزویر

بهترین برنامه تنخواه گردانی آنلاین

تنخواه گردانی چیست؟

در شرکت ها جهت پرداخت هزینه های روزمره از تنخواه استفاده می شود و به کسی که این هزینه ها را انجام داده و فاکتورها را تسویه می کند تنخواه گردان می گویند. در روش های سنتی تنخواه گردان پس از اتمام مبلغ اختصاص داده شده فاکتورها را به صورت دستی جمع زده و به واحد مالی ارسال میکند .

واحد مالی پس از بررسی فاکتورها امورات مربوط به بایگانی را انجام داده و در صورت نیاز شارژ تنخواه را انجام می دهد .

تنخواه گردان آنلاین چه کار انجام می دهد

در تنخواه گردان آنلاین فریزویر همه موارد ذکر شده در بالا به صورت آنلاین و تحت وب انجام میشود. تنخواه گردان با استفاده از نام کاربری و رمزعبوری که در اختیارش قرار داده می شود وارد پنل کاربری خود شده و نسبت به ثبت فاکتورها اقدام می کند. در همان زمان مدیریت سیستم می تواند فاکتورهای ثبت شده را رصد کرده و از جزئیات هزینه ها با خبر شود.

دسته بندی فاکتورها

هر تنخواه گردان می تواند فاکتورها را جهت نظم دهی بیشتر دسته بندی کند . تنخواه گردان فریزویر در هر لحظه گزارشی از هزینه را به صورت دسته بندی شده نمایش می دهد .

ثبت با تصویر

در زمان ثبت فاکتورها ، تنخواه گردان می تواند برحسب نیاز تصاویر فاکتورها را ثبت نماید تا هم خود تنخواه گردان و هم مدیریت سیستم بتواند اشراف کاملی نسبت به هزینه های انجام شده داشته باشد .

خروجی اکسل

تنخواه گردان هر زمان که نیاز باشد می تواند از ریزفاکتورها و از فاکتورهای دسته بندی شده خروجی اکسل بگیرد. همچنین می تواند از ریز فاکتور ها پرینت تهیه نماید .

تاریخچه تنخواه

با توجه به بک آپ گیری روزانه ، تاریچه تمامی فاکتورهای ثبت شده در سیستم نگهداری می شود و در هر زمان قابل مشاهده می باشد .

مدیریت سیستم

مدیریت سیستم می تواند به صورت هم زمان فاکتورها و باقی مانده تنخواه همه تنخواه داران را مشاهده کرده و اطلاعات کاربران را ویرایش کند.

استفاده آسان

با توجه به واکنش گر بودن تنخواه گردان آنلاین فریزویر ، تنخواه گردان می تواند جهت ثبت فاکتورها از موبایل ، تبلت و یا کامپیوتر استفاده کند.

تماس از طریق شبکه های اجتماعی

ما در تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام و سروش پلاس پاسخگو هستیم

0938 72 777 55

برای شروع گفتگو بر روی یکی از گزینه های زیر کلیک کنید