انبارگردانی آنلاین فریزویر

بهترین برنامه انبارگردانی آنلاین

کسانی که در امورات مربوط به انبار گردانی درگیر هستند می دانند بحث انبارگردانی در انبارهایی که حجم کالایی بالایی دارند چقدر زمانبر بوده و نیاز به دقت بالایی دارند.برخی انبارها تنوع کالایی بسیار بالایی دارند و در برخی موارد به بالای 6 یا 7 هزار قلم می رسد . در این مواقع اجرای انبارگردانی بسیار طاقت فرسا خواهد بود . همچنین درصد خطا نیز به دلیل حجم بالای شمارش زیاد خواهد شد .در کنار همه این مشکلات نیروی انسانی و هزینه های مربوطه نیز از یک طرف گربیان گیرخواهد بود . به دلیل لمس مشکلات این چنینی برآن شدیم تا برنامه ایی متناسب در این زمینه طراحی کنیم تا گامی هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات برداشته باشیم . در انبارگردانی آنلاین که مخصوص مدیران انبار طراحی گردیده یک پنل اختصاصی مدیریت انبارگردانی طراحی گردیده و یک صفحه ویژه کاربران شمارنده . در پنل مدیریت می توانید بی نهایت کاربر تعریف و سطح بندی نمائید ، در حین شمارش به کاربران شمارنده پیام های دلخواه را ارسال کنید ، شمارش ها را ریست یا متوقف نمائید ، آمار لحظه به لحظه از مغایرت ها را مشاهده کنید و ... .

به مرور زمان امکانات جانبی طبق نیاز میتواند به پنل اضافه گردد . ورژن پایه برنامه انبارگردانی آنلاین به صورت عمومی طراحی شده و برای اکثر انبارها کاربرد دارد . پس از ثبت سفارش اولیه و هماهنگی بیشتر ، در صورت نیاز برنامه به صورت اختصاصی برای انبارهای مورد نظر بازطراحی میگردد .

از کجا شروع کنیم ؟

برای تهیه و استفاده از برنامه انبارگردانی آنلاین ابتدا از قسمت تماس با ما فرم درخواستی را برای ما ارسال فرمائید، در سریعترین زمان ممکن دستورالعمل و نحوه استفاده برای شما ارسال خواهد شد . پس از هماهنگی های بعدی و تکمیل اطلاعات انبار مدنظر، زیر دامنه اختصاصی در اختیارخریدار برای مدت تعیین شده قرار خواهد گرفت .

چگونه استفاده کنیم ؟

از مرحله ثبت سفارش اولیه تا اتمام پروسه انبارگردانی و گرفتن خروجی ها، ما در کنار شما خواهیم بود . پشتیبانی به صورت 724 میباشد .هرگونه سوال یا ایراد فنی در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد .

آیا قوانین خاصی جهت استفاده وجود دارد ؟

مشابه اکثربرنامه های تحت وب قوانین استفاده از برنامه قبل از سفارش نهایی برای خریدار ارسال خواهد شد .

مزایای استفاده از انبارگردانی آنلاین چیست ؟

اولین و مهمترین مزیت انبارگردانی آنلاین کاهش شدید استفاده از کاغذ میباشد . استفاده از کاغذ به صورت چشمگیری کاهش می یابد که نتیجه آن تسریع در انجام امور انبارگردانی و کمک به حفظ طبیعت میباشد . شعار ما "به سوی سبزشدن با مصرف کمتر کاغذ" میباشد . از دیگر مزیت ها میتوان به افزایش چند برابری سرعت انبارگردانی و مغایرت گیری اشاره کرد همچنین نیروی انسانی کمتری نسبت به انبارگردانی سنتی مورد نیاز میباشد . با توجه به طراحی واکنش گرا کاربران میتوانند با گوشی موبایل یا تبلت به راحتی عملیات شمارش را انجام دهند. مصرف کم دیتا اینترنت نیز از دیگر مزایای انبارگردانی آنلاین میباشد .

برنامه چه مدت در اختیار خریدار قرار میگیرد ؟

با توجه به دوره ای بودن انبارگردانی در اکثر شرکت ها ، قرار داد استفاده در حد چند روز میباشد . خریدار میتواند بر حسب نیاز درخواست استفاده برای مدت طولانی را نیز بدهد که این امر توافقی میباشد .

مشاوره رایگان

پس از ثبت سفارش اولیه و هماهنگی های بعدی، وب سایت فریز به شما خواهد گفت که آیا واقعا نیاز به استفاده از این برنامه دارید یا خیر و در صورت وجود راهکارهای دیگری حتما به صورت شفاف اطلاع رسانی خواهد کرد .

سوال دیگری دارید ؟

اگر سوالی به غیر از مسائل مطرح شده در مورد این برنامه دارید میتوانید از طریق شماره تماس موجود در قسمت تماس با ما و از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید .

حرف آخر

در آخر اینکه وب سایت فریز ویرو محصولات آن به هیچ شرکتی وابسته نمی باشد و به صورت شخصی طراحی و پیاده سازی شده است.

تماس از طریق شبکه های اجتماعی

ما در تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام و سروش پلاس پاسخگو هستیم

0938 72 777 55

برای شروع گفتگو بر روی یکی از گزینه های زیر کلیک کنید